Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 07.10.2019, 18:27
  • Kronika Tygodnia
Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia
To wydanie naprawdę musicie kupić. W najnowszym numerze Kroniki Tygodnia znajdziecie mnóstwo ciekawych tematów. Nie przegapcie! Pytajcie o Kronikę Tygodnia w punktach sprzedaży w całym regionie.

>>>> Seria włamań w Szczebrzeszynie. Miasteczko jest w strachu. Ludzie organizują obywatelskie patrole.

>>>> To katastrofa ekologiczna – tak sytuację ocenia Jerzy Wiater, prezes PZW okręgu Zamość. O co chodzi? Z Huczwy między Werbkowicami a Gozdowem wyłowiono ponad 300 kg śniętych ryb.

>>>> Komu przeszkadzają wilki w RPN i dlaczego? Ile ich padło od kul?

>>>> W Zamościu zniknęły dwa punkty skupujące surowce wtórne. Zamknięty został rodzinny skup w Szopinku. Ludzie stracili możliwość dorobku.

>>>> Po raz pierwszy w Zamościu ruszyła akcja "zawieszony obiad". Na pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej ruszyła spółdzielnia "Sami Swoi".

>>>> Dotychczas Biała Góra nie miała szczęścia do narciarzy. Stok był, potem go nie było, a po latach nie zostało z niego prawie nic. Teraz ma szansę wrócić w dobrym stylu. 

>>>> W Józefowie i okolicach działała zorganizowana grupa przestępcza trudniąca się przemytem, handlem papierosów i nielegalnym skupem suszu tytoniowego.

>>>> Co jest w tym domu najfajniejsze? – pytamy. – Wszystko! Jest piękny! Jest mój! – odpowiada Rysio Kozak z Ciotuszy Starej, który po właśnie  wprowadził się do nowego domu. Stary stracił kilka miesięcy temu, w pożarze.

>>>> Lider zbyt mocny dla zamościan. Hetman przegrywa z Koroną II Kielce 2:3 (0:1).

>>>> Po prostu zmiażdżył rywali. Paweł Fajdek z Agrosu Zamość po raz czwarty z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem.

To tylko część tematów z tego numeru, więcej w papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe