Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

  • 17.01.2017, 10:00 (aktualizacja 17.01.2017, 14:20)
  • Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: [email protected]
Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka
Już w najbliższą sobotę i niedzielę swoje święto będą obchodzić nasze babcie i nasi dziadkowie. Nie masz pojęcia, jaki prezent wybrać? Oto kilka propozycji upominków.

Biżuteria to idealny prezent na każdą okazję. Jej duży wybór znajdziemy u jubilera D. K. Koska Pracownia Złotnicza w Zamościu. 

– Elementy złotej lub srebrnej biżuterii nigdy nie wychodzą z mody. Taki upominek sprawdzi się również przy święcie dziadków. To doskonała pamiątka dla każdego. Dla babci warto wybrać elegancką broszkę, bransoletę lub komplet biżuterii. Dziadka natomiast ucieszy podarunek w formie sygnetu lub bransolety. Wyjątkowości takim upominkom doda wygrawerowanie na nich napisu – podpowiada Dorota Koska, właścicielka pracowni D. K. Koska Pracownia Złotnicza w Zamościu. 

Kolejnym pomysłem na upominek z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka są oprawki okularowe. Aby jednak taki prezent okazał się trafiony, warto wybrać go wspólnie z osobą, której zamierzamy podarować oprawki lub wykupić dla niej bon upominkowy. 

– Klienci najczęściej decydują się na oprawki markowe m.in.: Dolce&Gabbana, Eva Minge czy Prada – mówi Artur Prządka, właściciel salonu optycznego "Oko". – Na prezent dla babci lub dziadka można wybrać okulary do czytania w ładnej oprawie. Dobrym rozwiązaniem jest także zakup eleganckiego etui. 

Bez wątpienia, słodka niespodzianka to kolejna ciekawa propozycja na upominek. Oprócz bombonierek, czekoladek, warto pokusić się o coś więcej.

– Polecamy smaczne torty okolicznościowe z naszych wyrobów ciastkarskich. Dla babci i dla dziadka można także kupić piernikowe serca – mówi Małgorzata Wołoch, kierownik działu marketingu w "Społem" PSS "Robotnik" w Zamościu.

Każdych dziadków ucieszy zdjęcie ich kochanych wnuków. Warto oprawić je w ładną ramkę i podarować w dniu ich święta. Taka rzecz na pewno sprawi babci i dziadkowi ogromną przyjemność! Można także pokusić się o przygotowanie fotoksiążki ze zdjęciami rodzinnymi. Zakup ulubionej lektury naszych dziadków to także jedno z rozwiązań. 

Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: [email protected]

Zdjęcia (4)

Podziel się:Pozostałe