Hrubieszów: Żelki zagrają na Narodowym

  • 09.10.2019, 07:00
  • par
Hrubieszów: Żelki zagrają na Narodowym
"Żelki" trampkarze hrubieszowskiej "Unii" spełnią swoje marzenie. 15 października na stadionie Narodowym w Warszawie zagrają mecz z reprezentacja młodych piłkarzy z polonijnego środowiska w Odessie na Ukrainie.

Aby zrealizować marzenie młodych piłkarzy ks. Witold Bednarz, kapłan z parafii pw. św. Ducha w Hrubieszowie pod koniec lipca pojechał rowerem do Odessy. Przez 15 dni przejechał ponad 1,8 tys. km. Wyprawie przyświecał cel – zbiórka pieniędzy na sprzęt sportowy dla "Żelków" i organizację zajęć treningowych dla tych najmłodszych piłkarzy Unii (udało się zebrać 9 tys. zł). W Odessie ks. Bednarz nawiązał współpracę z tamtejszą Polonią i młodymi sportowcami. Zaprosił ich na mecz towarzyski z udziałem hrubieszowskich trampkarzy. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja to ja
Ja to ja 19.10.2019, 07:33
Nazwa od ksywki trenera?

Pozostałe