Biłgoraj: BARR to filar

  • 04.10.2019, 06:18
  • lew
Biłgoraj: BARR to filar Statuetkę z rąk prezes ZUS prof. Gertrudy Uścińskiej odebrał prezes BARR Mateusz Bury podczas inauguracji "Tygodnia Przedsiębiorcy" w Warszawie.
Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego otrzymała tytuł "Filara Ubezpieczeń" w kategorii Dobry przykład. Spółka wzorowo współpracuje z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Kapituła konkursu Filary Ubezpieczeń, która składa się z przedstawicieli kilku ministerstw, Głównego Inspektoratu Pracy, związków zawodowych oraz organizacji zrzeszających pracodawców, przyznaje od tego roku wyróżnienia w trzech kategoriach: Rzetelny płatnik, Dobry przykład i Nadzieja ubezpieczeń. – Tytuł Rzetelnego płatnika trafia do przedsiębiorców, którzy rzetelnie i prawidłowo wywiązują się z obowiązków ubezpieczeniowych, statuetkę w kategorii Dobry przykład otrzymują przedsiębiorcy i instytucje, które aktywnie współpracują z ZUS przy jego kluczowych projektach i pomagają podnosić jakość oferowanych usług, natomiast tytuł Nadziei ubezpieczeń to wyróżnienie dla podmiotów, które aktywnie działają na rzecz podnoszenia świadomości społeczeństwa o ubezpieczeniach społecznych – informuje Małgorzata Korba, rzecznik prasowy ZUS na Lubelszczyźnie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe