Sutenerzy zarobili 100 tys. zł

  • 25.09.2019, 05:33
  • lew
Sutenerzy zarobili 100 tys. zł Nastolatki dojeżdżały do klientów w całej Polsce, m. in. w Gdańsku, Olsztynie, Łodzi, Częstochowie, Krakowie, Wieliczce i Zamościu.
Czerpali korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inne osoby. Mowa o trojgu mieszkańcach powiatów zamojskiego i chełmskiego, którym wpadło z tego tytułu do kieszeni blisko 100 tys. zł. Wszyscy usłyszeli prokuratorskie zarzuty.

Ze śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgową w Zamościu wynika, że zatrudnione w agencjach towarzyskich na terenie Zamościa oraz Chełma kobiety musiały oddawać część zysków osobom, które nadzorowały ich pracę. Proceder ten miał trwać od listopada 2017 r. do lutego br. W tym czasie troje podejrzanych w wieku od 30 do 38 lat z powiatów zamojskiego i chełmskiego zarobiło łącznie blisko 100 tys. zł.

Wszyscy zatrzymani przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji i poręczenia majątkowego. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, śledczy nie chcą ujawniać szczegółów. – Dalsze czynności w tej sprawie są wykonywane i trzeba poczekać na ich rezultat – ucina Dariusz Szykuła, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
SEX POL
SEX POL 25.09.2019, 19:59
BUM BUM BURDELO jest fajnie i co mogą to robią swoje .Leszku zapraszam z ogłoszenia ,wtedy można poznać wszelką prawde o SEX BIZNESIE ...

Pozostałe