Hrubieszów: Józefa Kuźmińska skończyła już 103 lata!

  • 19.09.2019, 07:00
  • ak
Hrubieszów: Józefa Kuźmińska skończyła już 103 lata! Fot. facebook.com/Marta Majewska
Takie urodziny zdarzają się niezmiernie rzadko. A Józefa Kuźmińska z Hrubieszowa obchodziła je w środę, 18 września. Najstarsza mieszkanka miasta skończyła właśnie 103 lata!

Z tej okazji najbliżsi dostojnej jubilatki zorganizowali dla niej urodzinowe przyjęcie z pięknym tortem, kwiatami i mnóstwem najserdeczniejszych życzeń. Na uroczystość zaproszona została również Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa.

Józefa Kuźmińska urodziła się 18 września 1916 roku. Trwała wówczas jeszcze I wojna światowa. W Hrubieszowie spędziła całe swoje życie. Mimo sędziwego wieku pani Józefa cieszy się naprawdę dobrym zdrowiem. Jest osobą niezwykle pogodną, ma bardzo dobrą pamięć. Dowiodła tego w dniu swoich urodzin prezentując swoje zdolności wokalne i recytatorskie. Pięknie opowiada o starym Hrubieszowie i jego mieszkańcach.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe