Telatyn: Emilka Bryk napisała najciekawszy list do taty

  • 11.09.2019, 09:24
  • ak
Telatyn: Emilka Bryk napisała najciekawszy list do taty
Emilia Bryk, piątoklasistka ze Szkoły Podstawowej w Telatynie wygrała okręgowy etap konkursu ,,List do taty".

Konkurs pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka zorganizowała Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP. Zaangażowali się w niego senatorowie z poszczególnych regionów. W naszym był to Jerzy Chróścikowski oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego.

Swoje prace nadsyłały dzieci z całej Polski. Ich zadaniem było opisanie swoich ojców. Można to było zrobić w formie listu.

Zwyciężczynią w naszym regionie została Emilka Bryk. Nastolatka z Telatyna pojedzie do Warszawy na finał. Weźmie udział w uroczystej gali i będzie miała okazję zwiedzić Senat. 

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe