Krasnobród: Tańcz zumbę przez cały rok

  • 09.09.2019, 12:06
  • ak
Krasnobród: Tańcz zumbę przez cały rok Fot. pixabay.com
Wakacyjne zajęcia zumby odbywające się nad zalewem w Krasnogrodzie przeszły do historii. Ale mieszkanki miasteczka nie muszą z tej formy aktywności rezygnować. Poćwiczyć mogą w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

Zajęcia prowadzić będzie ta sama instruktorka - Beata Kulczyńska z Tomaszowa Lubelskiego. Taneczne spotkania z nią w KDK mają się odbywać w czwartki o godz. 18 dla dzieci i o 19 dla dorosłych.

Pierwsze zajęcia odbyły się w zeszłym tygodniu. Ale zapisy nadal trwają. Do grup można dołączyć, telefonując pod nr: 501 579 727.

Organizatorzy podkreślają, że na zajęcia nie trzeba się specjalnie przygotowywać ani spędzać wielu godzin na nauce i ćwiczeniach. Zumba jest bowiem połączeniem prostych kroków, kombinacji ruchów i energetycznych rytmów. Dobra zabawa gwarantowana!

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe