Nasze gospodynie są najlepsze! (ZDJĘCIA, FILMY)

  • 10.09.2019, 05:03
  • m
Nasze gospodynie są najlepsze! (ZDJĘCIA, FILMY)
Pokonały Białą Podlaską. Nie dał im rady Chełm. W pierwszym wojewódzkim finale konkursu Super gospodynie 2019 nasze finalistki zajęły pierwsze miejsca we wszystkich trzech kategoriach, w dwu zajęły drugie. A to nie wszystko, bo zdobyły też nagrody na festiwalu "Kresowe smaki i talenty".

7 września we Włodawie odbył się VIII Festiwal Kulinarny i Energii Kobiecej "Kresowe smaki i talenty", organizowany przez redakcję "Super Tygodnia" wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Włodawie i miastem Włodawa. Tym razem smaków i energii było jeszcze więcej, bo oprócz dorocznego konkursu na najsmaczniejsze potrawy regionalnej kuchni odbył się wojewódzki finał konkursu Supergospodynie 2019. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

(...)

Kiedy jurorzy podsumowali wyniki konkursowych zmagań okazało się, że nie ma mocnych na gospodynie z Zamojszczyzny. Pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza w kulinariach zdobyła Dorota Szczepuch z Koła Gospodyń Wiejskich w Barchaczowie. Ona też otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę Alpek za "nos do ziół". W kategorii Najwspanialszej artystka zwyciężyła Katarzyna Warmińska-Mazurek KGW z Łaszczówce. Drugie miejsce zajęła Zofia Mróz z KGW w Rabinówce.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nasze panie zdominowały także kategorię Najlepsza organizatorka i działaczka. Pierwsze miejsce zajęła  Agata Piwko z KGW w Szopinku, a drugie druga była Iwona Seńko z KGW w Rachaniach

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Panie, które zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach, pojadą (z osobą towarzyszącą) na biesiadę sylwestrową do Lwowa. Ponadto otrzymały: voucher o wart. 400 zł na zakupy w firmie Cellbes, dwuletnią prenumeratę Gospodyni, mąkę od Zamojskich Zakładów Zbożowych i cukier.  Panie, które zajęły drugie i trzecie miejsca otrzymały: voucher od firmy Cellbes (400 zł), prenumeratę Gospodyni, mąkę oraz cukier. Upominki, w tym karnety do Chełmskiego Parku Wodnego, dostały wszystkie panie biorące udział w finale. Kwiatami obsypał kobiety obecny na finale wojewódzkim wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski.

Cały artykuł dostępny jest tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Zdjęcia (123)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe