ZDK zaprasza w podróż z Zamościa na Antarktydę

  • 09.09.2019, 08:00
  • red.
ZDK zaprasza w podróż z Zamościa na Antarktydę
Wojciech Nawrocki, fotograf, przyrodnik, podróżnik i płetwonurek. Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody będzie gościem planowanego na środę, 11 września spotkania z cyklu "Palcem po mapie". Wraz z nim w wyprawę na Antarktydę będzie się można wybrać o godz. 17 z Zamojskiego Domu Kultury. Wstęp jest wolny.

Bohater środowego spotkania w ZDK zajmuje się fotografią przyrodniczą i podwodną, uwieczniając na niej świat dzikich zwierząt, krajobrazy oraz formy abstrakcyjne. Specjalizuje się w niewygodnej i wymagającej fotografii przyrodniczej, realizowanej w trudnych warunkach środowiskowych –na bagnach, mokradłach, torfowiskach, rozlewiskach oraz pod wodą – w morzach i oceanach, jeziorach i rzekach.

Prezentowane na wystawie fotografie podwodnego życia i lodowe krajobrazy są efektem ponad miesięcznej wyprawy do Antarktyki. Celem wyprawy jest realizacja autorskiego projektu artystyczno-edukacyjnego www.antarktyka.info.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe