Hrubieszów: Boisko przy Trójce oficjalnie otwarte

  • 08.09.2019, 12:00
  • ak
Hrubieszów: Boisko przy Trójce oficjalnie otwarte Fot. UM Hrubieszów
To jest sportowy obiekt z prawdziwego zdarzenia. Przy Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie oficjalnie otwarto kompleks boisk. Uroczystość odbyła się w piątek, 5 września.

Inwestycja została zrealizowana przez samorząd dzięki finansowemu wsparciu z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej. Całość kosztowała ponad 1,9 mln zł, a dotacja wyniosła blisko 570 tys. zł.

Uczniowie Trójki mają teraz do dyspozycji małe boisko wielofunkcyjne i boisko do badmintona, a także bieżnię, skocznię, siłownię zewnętrzną i boisko do ringo. Do tego dokupiono dwa komplety do piłki siatkowej, dwie bramki do piłki ręcznej, komplet do badmintona i do tenisa ziemnego.

Uroczystego otwarcia kompleksu dokonali wiceprezes Rady Ministrów Jacek Sasin, burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska, starosta Maryla Symczuk, ks. proboszcz Wiesław Oleszek.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sykacz
Sykacz 09.09.2019, 12:41
Tyle co robi Pani Majewska z Panią Symczuk dla miasta i powiatu to jeszcze nikt nie zrobił. Idealna współpraca. Kobiety mają wizję rozwoju i konsekwentnie działają. Pani Symczuk przy okazji obala stereotypy na temat PiS.
gk
gk 11.09.2019, 16:06
Że co? A jaki wkład pani Majewskiej i Symczuk dla tych boisk chociażby poza przecięciem wstęgi? Ani jedna ani druga nic nie zrobiła (w swojej naiwności mam nadzieję, że jeszcze) dla miasta i powiatu poza otwieraniem inwestycji po poprzednikach.

Pozostałe