Zamość: Po pracę na targi. Zaprezentuj swoją ofertę

  • 06.09.2019, 15:00
  • ak
Zamość: Po pracę na targi. Zaprezentuj swoją ofertę Fot. pixabay.com
Do wtorku 10 września pracodawcy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w Akademickich Targach Pracy, które zamojski PUP organizuje wspólnie z PWSZ.

Impreza przygotowywana z inicjatywy Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica jest planowana na 23 października. Odbędzie się w budynku uczelni na ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 64.

Akademickie targi Pracy, według założeń, będą najlepszą okazją, aby w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom do pracy, ale też poznać aktualne oferty zatrudnienia i staży.

Targi adresowane są do wszystkich osób planujących karierę zawodową oraz do firm, instytucji , które poszukują pracowników, stażystów, praktykantów.

Firmy, instytucje zainteresowane udziałem w imprezie w roli wystawców, powinny do 10 września złożyć formularz zgłoszeniowy do Biura Karier i Praktyk Studenckich PWSZ w Zamościu (ul. Hrubieszowska 24).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe