Zamość: Ulica Poetycka 2019 - część II

  • 01.09.2019, 06:30
  • ak
Zamość: Ulica Poetycka 2019 - część II
Przed nami druga w tym roku odsłona Ulicy Poetyckiej. Wydarzenie organizowane przez Zamojski Dom Kultury rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli (6-8 września).

Na początek organizatorzy zapraszają do ZDK, gdzie 6 września w samo południe zagości Krakowski Salon Poezji z monodramem na podstawie "Inne Świata" Gustawa Herlinga Grudzińskiego, w którym wystąpi aktor Rafał Sadowski.

Sobota przyniesie dwa spotkania autorskie. Pierwsze o godz. 17 w Hotelu 77 na ul. Zamenhofa 7, gdzie z czytelnikami spotka się Piotr Szewc. Poeta ma promować swój nowy tomik poezji zatytułowany "Tymczasem". 

W tym samym miejscu, ale nieco ponad godzinę później rozpocznie się natomiast spotkanie z pochodzącą z Rakówki pod Biłgorajem poetką Urszulą Kozioł. Prowadzącym oba wydarzenia będzie Piotr Linek, poeta i polonista z Zamościa.

Na finał Ulicy Poetyckiej przewidziano wizytę w Zamościu Ewy Lipskiej. Porozmawiać z poetką i prozatorką będzie można w niedzielę o godz. 17 w centrum Synagoga (ul. Pereca 14). Spotkanie poprowadzi Paweł Mackiewicz.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe