Gm. Ulhówek: Gminne dożynki odbędą się w Rzeplinie

  • 26.08.2019, 10:21
  • ak
Gm. Ulhówek: Gminne dożynki odbędą się w Rzeplinie Fot. pixabay.com
Rzeplin będzie w tym roku gospodarzem dożynek gminy Ulhówek. Święto plonów odbędzie się w najbliższą niedzielę, 1 września.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.30 na placu przy świetlicy, gdzie uformowany zostanie dożynkowy korowód. Później w kościele parafialnym odprawiona zostanie msza w intencji rolników, a po nabożeństwie, ponownie w plenerze nastąpi oficjalne otwarcie święta plonów.

W programie przewidziano występy zespołu Jaśmin z Rzeplina oraz Tarniny z Tarnoszyna, a także Fermaty z Telatyna i tamtejszego Klubu Seniora. Ponadto zagra kapela Stah z Werbkowic, a zespół Jarzębina jak zawsze brawurowo zaśpiewa "Koko koko Euro spoko". 

Do tańca zachęcić mają uczestników dożynek zespoły Meffis, Takt i Limit. Dyskotekę pod chmurką poprowadzi DJ Leszek.

Atrakcji będzie więcej. Szczegóły na plakacie.

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe