Hrubieszów: Ksiądz wrócił, ale zbiórka trwa

  • 20.08.2019, 15:57
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Ksiądz wrócił, ale zbiórka trwa
Spływ kajakowy i ognisko w towarzystwie burmistrza Hrubieszowa lub partię kręgli i biesiadę przy pizzy ze starostą hrubieszowskim można było wylicytować podczas aukcji "Rowerowe Dobro". Pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla młodych piłkarzy Unii Hrubieszów i zorganizowanie im treningu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

30 lipca ks. Witold Bednarz wyjechał na wyprawę rowerową z Hrubieszowa do Odessy. W ciągu 15 dni kapłan z parafii pw. św. Ducha przejechał ponad 1,8 tys. km. Wyprawie przyświecał charytatywny cel – zbiórka pieniędzy na sprzęt sportowy dla młodych piłkarzy Unii. W Odessie ks. Bednarz nawiązał współpracę z tamtejszymi młodymi sportowcami, a w przyszłości zamierza zorganizować mecz towarzyski z udziałem ukraińskich i hrubieszowskich trampkarzy na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

CZYTAJ TAKŻE: KSIĄDZ WITEK I WYPRAWA Z HRUBIESZOWA DO ODESSY

Ksiądz Witek Bednarz zakończył wyprawę rowerową, ale charytatywna akcja "Rowerowe Dobro" trwa. Do piątku 16 sierpnia na koncie akcji zebrano 2,4 tys. zł, z przeznaczeniem na zakup sprzętu dla młodych piłkarzy Unii Hrubieszów. Zlicytowano już koszulkę kapitana reprezentacji Polski w piłkę nożną Roberta Lewandowskiego, z jego autografem. Zwycięzca aukcji Grzegorz Las, zapłaci za nią 1,5 tys. zł. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe