Bezpańskie pieski czekają na dom. Kto je pokocha?

  • 14.08.2019, 11:30
  • red.
Bezpańskie pieski czekają na dom. Kto je pokocha?
Na prośbę biłgorajskich miłośników zwierząt zwracamy się do naszych Czytelników z apelem o zainteresowanie się losem kilku bezpańskich piesków. Każdy z nich zasługuje na to, by znaleźć nowy dom. I każdy na pewno swoim nowym właścicielom odwdzięczy się dozgonną wiernością i miłością.

 

Kama to mniej więcej roczna sunia, która swoją energią mogłaby obdarzyć wszystkich. Jest słodka, malutka, bardzo radosna i żywiołowa. Będzie fantastyczną przyjaciółką dla swojej rodziny. Sunia jest już wysterylizowana. Informacje w sprawie adopcji: do kierownika Przytuliska w Józefowie Roztoczańskim p. Henryka: 602 513 118 lub 501 149 566.

 

 

 

Simba to kilkuletni pies. Jest przepiękny. Do przytuliska w Józefowie trafił niedawno. Jest ogromny, ale bardzo przyjacielski. Przez jakiś czas błąkał się po wsi pod Józefowem. Był bardzo głodny i spragniony... Wygląda na porzuconego. Na pewno jeździł samochodem, bo chętnie wskoczył do auta. Daje się głaskać, lubi ludzi. Kontakt w sprawie adopcji ten sam, co w przypadku Kamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oto Lakuś. On także szuka domu, takiego na zawsze! Piesek ma bardzo łagodne usposobienie, zarówno w stosunku do dzieci, jak i psów. Został odrobaczony i zaszczepiony. Waży niecałe 6 kg. Ma około roku. Telefon w sprawie adopcji 795 009 705.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domu szuka także 3-miesięczna suczka Hela. Jej brat i dwie siostry już mają gdzie mieszkać, a ona wciąż czeka. Hela jest wesołym szczeniakiem, będzie średniej wielkości. Została odrobaczona 2 razy, zabezpieczona od pcheł i kleszczy oraz ma pierwsze szczepienie. Telefon w sprawie adopcji 795 009 705 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe