Top One gwiazdą na wyspie w Kryłowie

  • 16.08.2019, 09:16
  • par
Top One gwiazdą na wyspie w Kryłowie
18 sierpnia na wyspie w Kryłowie odbędą się Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa. Gwiazdą wieczoru będzie discopolowy zespół Top One. Patronat medialny nad imprezą objęła "Kronika Tygodnia".

W tym roku oficjalne uroczystości odbędą się po polskiej stronie granicy. Oficjalne uroczystości rozpoczną się o godz. 13 na moście na granicznym Bugu pomiędzy Kryłowem a ukraińskim Krzeczowem (ukr. Krecziw). Tam spotkają się przedstawiciele władz rządowych oraz samorządowych Polski i Ukrainy.  Później uczestnicy wezmą udział w modlitwie ekumenicznej. W trakcie uroczystości osoby najbardziej zasłużone dla promocji tej dorocznej imprezy przygranicznej zostaną nagrodzone statuetkami Kangura Kryłowskiego.

Około godz. 15 na scenie wystąpią zespoły z Ukrainy. Potem przewidziane są koncerty zespołów K4, Nadbużańskie Echo, Kapeli Mireckiej, Szychowianek z Szychowic, Arabeski z Mircza i Pruderii. Zaplanowano pokaz zumby oraz konkurs wiedzy o gminie Mircze i Europejskich Dniach Dobrosąsiedztwa. A także pokazy kulinarne połączone z warsztatami i degustacją, prezentację regionalnej twórczości i przeloty balonem. Po godz. 19 rozpocznie się koncert zespołu Yaka Band, jednym z najbardziej rozchwytywanych zespołów coverowych w Polsce. Utworzono go na planie programu telewizyjnego "Jaka to melodia?"Około godz. 21 na scenę wejdzie gwiazda wieczoru zespół Top One. Około godz. 23. imprezę zakończy pokaz laserowy.

W godz. 9 -20 na moście pontonowym na Bugu otwarte będzie przejście graniczne (piesze i rowerowe). Chętni do przekroczenia granicy powinni pamiętać o zabraniu ze sobą ważnego paszportu.

par

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe