Hrubieszów: Ulice i chodniki do naprawy

  • 14.08.2019, 07:00
  • par
Hrubieszów: Ulice i chodniki do naprawy
Ulica Polna, Grabowiecka, a może Wesoła. Władze miasta i powiatu przygotowują plan najpilniejszych remontów powiatowych ulic i chodników w Hrubieszowie.

6 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie odbyło się spotkanie poświęcone planowanym remontom dróg powiatowych w Hrubieszowie. Uczestniczyli w nim starosta hrubieszowski Maryla Symczuk, jej zastępca Wojciech Sołtysiak, burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska, jego zastępca Paweł Wojciechowski oraz dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Marcin Kanonienko. Podczas spotkania omawiano przede wszystkim plan remontów ulic powiatowych w Hrubieszowie na najbliższe lata. Planowane są naprawy ulic: Polnej, Grabowieckiej, Dębowej, Podzamcze, Wspólnej, Działkowej, Wesołej oraz Prostej.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan G.
Stefan G. 14.08.2019, 10:01
Nareszcie jakaś współpraca miasta z powiatem. Brawo i gratulacje. Zgoda buduje!

Pozostałe