Hrubieszów: Magdalena Hajkiewicz z bloga do telewizji śniadaniowej

  • 13.08.2019, 09:09
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Magdalena Hajkiewicz z bloga do telewizji śniadaniowej Magdalena Hajkiewicz (z prawej) w programie "Pytanie na śniadanie" opowiadała jak sobie poradziła z paraliżującymi atakami lęku.
1 sierpnia Magdalena Hajkiewicz opowiadała w telewizji o tym, jak udało się jej pokonać paraliżujące ataki lęku i paniki. Tydzień później – jako ekspert od psychologii żywienia – hrubieszowianka odradzała widzom jednodniowe diety odchudzające.

Hrubieszowianka jest absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest także psychodietetykiem. A od 2014 r. prowadzi internetowy blog "Wiem, co jem". Pod koniec czerwca zeszłego roku, podczas V Gali Fitness Motywatory Awards odebrała statuetkę w kategorii dietetyk. W ubiegłym roku Magdalena Hajkiewicz była gościem dziennikarza Rafała Gębury w 43. odcinku talk-show "7 metrów pod ziemią". Wywiad pod tytułem "Czułam się jak w Matrixie. Czym są ataki paniki?" wyemitowano 6 września zeszłego roku na internetowym kanale YouTube. W ciągu pierwszej doby obejrzało go prawie 300 tys. osób.

 

O panice w telewizyjnej Dwójce

 

W sierpniu tego roku hrubieszowiankę dwukrotnie zaproszono do programu "Pytanie na śniadanie", emitowanego w telewizyjnej Dwójce. 1 sierpnia opowiadała widzom o tym, jak można sobie poradzić z atakami obezwładniającego lęku, które uniemożliwiają normalną życiową aktywność.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciekawy
Ciekawy 13.08.2019, 10:55
I co w związku z tym?

Pozostałe