Krasnobród: Szach mat pod wieżą. Kto wygrał turniej? (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 12.08.2019, 15:12
  • ak
Krasnobród: Szach mat pod wieżą. Kto wygrał turniej? (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
To była już XVI edycja Turnieju Szachowego „Krasnobrodzka Wieża”. W tym roku przy planszach spotkało się 40 zawodniczek i zawodników.

W zawodach wzięli udział nie tylko szachiści z naszego regionu, ale również z Warszawy, Leżajska i Grodziska Mazowieckiego. Rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych.

W kategorii młodzików (10 lat) najlepsi byli: Anna Kicińska z Grodziska Mazowieckiego oraz Szymon Kostrubiec, reprezentujący UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski. Na drugim miejscu uplasowała się Faustyna Czajka z Przeworska, a na trzecim Bartosz Ożóg z MDK Zamość.

Wśród szachistów w wieku 11-14 lat dwa pierwsze miejsca wywalczyli zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego Paweł Gromek i Stanisław Kot, a na trzecim znalazła się Magdalena Kicińska z Grodziska Mazowieckiego.

Tomaszowianin Kamil Cisek triumfował w kategorii wiekowej 15-18 lat, pokonując Konrada Muchę z Leżajsk i klubową koleżankę Aleksandrę Gromek. Bartosz Pawelec z LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski był najlepszy w kategorii open. Za nim znalazł się Jacek Kiciński z Grodziska, a trzecie miejsce na podium przypadło Maciejowi Kuźniarzowi z Tomaszowa Lubelskiego.

Organizatorzy przyznali również nagrody specjalne. Tę dla najmłodszej zawodniczki zdobyła Małgorzata Kicińska z UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. Najmłodszym zawodnikiem był Adam Bis z UKS Caissa Warszawa, a najstarszym Albin Jaworski reprezentujący Biłgorajskie Centrum Kultury. Najlepszym zawodnikiem z gminy Krasnobród był Szymon Margol.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe