Zatrudniony, ale nie pracuje

  • 30.07.2019, 10:24
  • AP
Zatrudniony, ale nie pracuje AP radny Rafał Zwolak
Rada Miasta nie zgadza się na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Rafałem Zwolakiem (Zamojska Koalicja Obywatelska). Podczas sesji (25 lipca) podtrzymała swoje stanowisko w tej kwestii.

 

Rozwiązanie stosunku pracy z radnym wymaga uprzedniej zgody rady gminy, której jest członkiem. Rafał Zwolak od 21 lat związany jest z branżą telekomunikacyjną, najpierw z TP S.A., potem z Orange, a następnie z firmą TP TelTech (Grupa Orange). 8 lat temu został wynajęty przez firmę zewnętrzną Work Service S.A. z Wrocławia.  

W połowie kwietnia do rady miasta wpłynął wniosek firmy Work Service, aby zgodziła się na zwolnienie radnego Zwolaka. Spółka uzasadniała to likwidacją stanowiska pracy. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał Niezwalnialny
Rafał Niezwalnialny 31.07.2019, 00:52
matko... zatrudnij takiego to przyssie się na wieki... kim on jest że mają go trzymać chociaż nie potrzebują i nie chcą??? lepiej nie podawać mu ręki bo nigdy nie puści
Paro
Paro 30.07.2019, 23:01
Ciekawe kto go teraz zatrudni...ja bym nie zatrudniał bo do emerytury bym go sie nie pozbył. Sam sobie szkodzi!
ciekawy
ciekawy 30.07.2019, 20:42
a co ma rada miasta do pracy w innej firmie. moga tak kazdego i w kazdej firmie zabronic zwolnic?

Pozostałe