Festiwal Turystyczny w Nieliszu czas zacząć

  • 26.07.2019, 06:45
  • AP
Festiwal Turystyczny w Nieliszu czas zacząć
Nielisz po raz kolejny zaprasza na dwudniowy Festiwal Turystyczny. W programie m.in. żeglarskie regaty, pokazy spadochronowe, wybory miss lata, konkursy dla publiczności i koncerty.

Festiwal rozpocznie się w sobotę 27 lipca Regatami Żeglarskimi o Puchar Wójta Gminy Nielisz. Regaty zaczynają się o godz. 14.30 w sąsiedztwie zapory wodnej. Od godz. 20 muzykę serwować będzie DJ Sky i Coco Jumbo. 

Kolejne atrakcje przyniesie niedzielny poranek. Na godz. 6.00 zaplanowano zawody wędkarskie, a od godz. 11.30 starty żeglarzy. Od godz. 16.00 rozpocznie się blok imprez, koncertów i pokazów. Wystąpią dzieci i młodzież, zespoły ludowe i chór Moderato z Nielisza, zespoły śpiewacze z Łabuniek Pierwszych, Barchaczowa, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sitna, zespół wokalno-instrumentalny Pół na Pół z gm. Sułów. O godz. 18.30 zostaną wręczone wyróżnienia za najciekawsze stoiska promocyjne miast i gmin. Od 19.30 zaplanowano Wybory Miss Lata, w przerwie koncert zamojskiego zespołu "Gdzie diabeł nie może". Gwiazdą festiwalu będzie zespół Defis. Festiwal zakończy zabawa pod chmurką z DJ Sky. 

Ponadto w programie: wesołe miasteczko, stoiska promocyjne, pokaz przy zaporze wodnej spadochroniarzy Aeroklubu Ziemi Zamojskiej, konkursy dla publiczności, warsztaty ekologiczne malowania toreb i rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego. 

Patronat medialny nad całym przedsięwzięciem sprawuje "Kronika Tygodnia".

AP

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe