Już ostatnie dni Eurofolku. Sprawdź program

  • 13.07.2019, 07:15
  • red.
Już ostatnie dni Eurofolku. Sprawdź program
To już ostatnie dwa dni, by podziwiać zespoły biorące udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego Eurofolk.

Dzisiaj o godz. 12 na Rynku WIelkim wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna. Kolejny festiwalowy koncerta jeszcze o godz. 18, a po nim zabawy folkowe w kawiarnianych ogródkach wokół Rynku Wielkiego. Natomiast na niedzielę zaplanowano wielki finał o godz. 19. Przed nim jeszcze msza święta uczestników w Katedrze Zamojskiej (godz. 10.30), a w samo południe przed Ratuszem odbywać się mają koncerty kapel i folkowe zabawy dla dzieci. Przez cały weekend trwa również kiermasz sztuki ludowej.

Poniżej zdjęcia z wczorajszych koncertów na Rynku WIelkim.

red.

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe