Gm. Zamość: Młodzi strażacy walczyli o mistrzowskie tytuły

  • 12.07.2019, 09:03
  • ak
Gm. Zamość: Młodzi strażacy walczyli o mistrzowskie tytuły Fot. Organizatorzy
W kategorii dziewcząt wygrała drużyna z Wólki Wieprzeckiej, a wśród chłopców reprezentacja Pniówka. Takie są wyniki zawodów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gminy Zamość, które odbyły się w Pniówku.

Młodzi adepci sztuki strażackiej o mistrzowskie tytuły walczyli w sztafecie z przeszkodami 7 x 50 m, ćwiczeniach bojowych oraz musztrze. Suma punktów z tych konkurencji pozwoliła wyłonić najlepszych. Wygrały dziewczęta z Wólki Wieprzeckiej, pokonując reprezentację OSP SKokówka i OSP Płoskie. W grupie chłopcó triumfowali gospodarze przed kolegami z Białowoli i Skokówki.

Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska pod przewodnictwem wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP druha Mirosława
Sobonia.

W czasie zawodów sportowo-pożarniczych nie zabrakło atrakcji dla kibiców. Był dmuchany zamek, warsztaty rękodzielnicze, pokaz wyposażenia bojowych samochodów pożarniczych OSP.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe