Gm. Telatyn: Senior wzorem dla juniora. Ma być bezpiecznie

  • 13.07.2019, 08:06
  • Materiał nadesłany
Gm. Telatyn: Senior wzorem dla juniora. Ma być bezpiecznie
W poniedziałek (8 lipca) wójt Telatyna Dariusz Kozłowski przy kontrasygnacie skarbnika Tomasza Szarugi podpisał w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim porozumienie o przyznaniu ponad 19 tys. złotych dotacji na projekt ,,Zachowanie Seniora wzorem dla Juniora czyli bezpieczny Senior w Gminie Telatyn".

Projekt będzie realizowany w ramach ,,Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020" do końca września 2019r. Całkowity jego koszt wyniesie 21 tys. 700 zł.

Dotacja pochodzi z rezerwy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań ,,Razem bezpieczniej".

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe