Zamość: Adam Gardzioła jedzie na mistrzostwa świata

• 11.07.2019, 09:30
  • ak
Zamość: Adam Gardzioła jedzie na mistrzostwa świata Fot. KS Agros Zamość
Wielki sukces młodego zawodnika KS Agros Zamość. Adam Gardzioła weźmie udział w mistrzostwach świata w sumo.

Pod koniec czerwca w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Sumo. Reprezentanci Klubu Sportowego „Agros” Zamość, zdobyli 4 medale.

Najlepiej wypadł Adam Gardzioła, który kolejny raz pokazał, że jest niepokonany. Wywalczył złoty medal. Ten krążek stał się dla niego przepustką na Mistrzostwa Świata. Młody zawodnik zdobył również srebro walcząc w kategorii wagowej do 100 kg.

Na podium udało się stanąć również Szymonowi Karolakowi, który brązowe medale wywalczył w kategorii wagowej do 80 kg oraz w OPEN.