Hrubieszów: Awans Unii i czek z nagrodą

  • 09.07.2019, 12:06
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Awans Unii i czek z nagrodą Prezes MKS Unia Hrubieszów, Jarosław Łukiewicz jest dumny z awansu piłkarzy do okręgówki. A 4 tys. zł nagrody ZOZPN tez się przyda na zakup niezbędnego sprzętu.
W piątek 5 lipca w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji uroczyście podsumowano sezon 2018/2019 w Zamojskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Gospodarzem uroczystości był Miejski Klub Sportowy Unia Hrubieszów, bo jego piłkarze po zakończonym sezonie awansowali do IV ligi rozgrywek.

Tradycją już jest, że podsumowanie rozgrywek robimy u aktualnego mistrza klasy okręgowej. Tym razem Unia Hrubieszów wywalczyła awans do IV ligi. Dlatego gospodarzem podsumowania rozgrywek był Hrubieszów. Zaprosiliśmy tutaj drużyny, które zakończyły rozgrywki na najwyższych miejscach w tabeli w klasach: okręgowej, A i B. Do Hrubieszowa przyjechali prezesi klubów oraz trenerzy i kapitanowie drużyn – mówi Stanisław Pryciuk, prezes Zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Zamościu.

Nagrody finansowe ZOZPN przyznano sześciu pierwszym drużynom z klasy okręgowej. Piłkarze hrubieszowskiej Unii zakończyli rozgrywki na najwyższym miejscu w tabeli i uzyskali awans do IV ligi. Jarosław Łukiewicz, prezes MKS Unia Hrubieszów, nie kryje zadowolenia z wyników kończących minione rozgrywki. Mówi, że plan został zrealizowany.

 – Począwszy od awansu trampkarzy do grupy lubelskiej. Obecnie będą grać z drużynami z całej Lubelszczyzny. Natomiast seniorzy awansowali do IV ligi. Stać nas na utrzymanie się w tej lidzie i to nie tylko przez jeden sezon. Zarówno aspiracje mieszkańców miasta, naszych zawodników, jak i zarządu MKS Unia są takie, żeby drużyna piłkarzy spokojnie utrzymywała się w czwartoligowych rozgrywkach – tłumaczy prezes Unii Hrubieszów Jarosław Łukiewicz.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe