Hrubieszów: Podatek o 70 proc. mniejszy

  • 03.07.2019, 06:00
  • par
Hrubieszów: Podatek o 70 proc. mniejszy
Około 50 przedsiębiorców z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego wzięło udział w konferencji poświęconej zasadom funkcjonowania specjalnej strefy ekonomicznej w mieście i powiecie, a także ulgom i zwolnieniom podatkowym. Zgłosili się pierwsi inwestorzy zainteresowani zwolnieniami z podatku dochodowego.

Konferencja odbyła się 27 czerwca w Hotelu Gniecki w Hrubieszowie. Zorganizowali ją burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska i przedstawiciele Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Agencji Rozwoju Przemysłu. W konferencji wzięło udział około 50 lokalnych przedsiębiorców. 

– Przypuszczaliśmy, że zainteresowanie przedsiębiorców będzie jeszcze większe, ale przedstawiciele Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, którzy mają doświadczenie w organizowaniu takich konferencji, stwierdzili, że frekwencja była całkiem spora – dowiedzieliśmy się od zastępcy burmistrza Hrubieszowa, Pawła Wojciechowskiego.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kiedyś tu mieszkałem
Kiedyś tu mieszkałem 03.07.2019, 14:15
Wreszcie. Powodzenia.

Pozostałe