Nowa Kronika Tygodnia. To wyjątkowe wydanie!

  • 01.07.2019, 19:06
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia. To wyjątkowe wydanie!
We wtorek, 2 lipca będzie już można kupić najnowsze wydanie Kroniki Tygodnia. Będzie wyjątkowe, bo poza cotygodniową dawką informacji z całego regionu, znajdziecie w nim więcej niż zwykle artykułów dotyczących historii.

>>>> Którą z zamojskich ulic można nazwać "Golgotą na skraju miasta"? Zdradzimy, że to trakt długości 344 m, łączący ul. Szczebrzeską z Altanową.

>>>> Kościółek w Werbkowicach to drewniana, zabytkowa świątynia, która ma już 140 lat. 15 sierpnia, sto lat temu, odprawiono tu mszę św. w obrządku łacińskim.

>>>> Hrubieszowski dom profesora Zina, w którym nagrywano program "Opowieści rodzinnego domu", otworzy się na turystów.

>>>> Dotychczas zidentyfikowano 96 ofiar reżimu komunistycznego. Ostatnio noty identyfikacyjne odebrały rodziny kolejnych czterech "wyklętych". Ich szczątki spoczną w Radecznicy?

A PONADTO:

>>>> Jest powód do radości. Roztocze zostało wpisane do światowej sieci rezerwatów biosfery UNESCO. 

>>>> Dziękujemy, że jesteście z nami! Dziękujemy, że jest Was aż tak dużo! W czerwcu portal www.kronikatygodnia.pl odwiedziło aż 247 121!

>>>> Wiatr przewrócił kapliczkę w Krasnobrodzie. Po naszej interwencji naprawił ją burmistrz z kolegą.

>>>> Od sierpnia hrubieszowianie będą płacili za wywóz śmieci segregowanych dwa razy więcej niż obecnie, a za odbiór odpadów zmieszanych – nawet dwuipółkrotnie więcej

To jedynie część tematów. Więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe