Hrubieszów: Dyrektor ZK ma nowego zastępcę

  • 24.06.2019, 14:13
  • ak
Hrubieszów: Dyrektor ZK ma nowego zastępcę Fot. ZK Hrubieszów
Pracował w Lublinie, później w Opolu Lubelskim, a teraz w Hrubieszowie. Ppłk Grzegorz Muzyczuk jest nowym zastępcą dyrektora Zakładu Karnego w Hrubieszowie.

Nowy wicedyrektor hrubieszowskiego więzienia został powołany na to stanowisko z dniem 12 czerwca przez Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie ppłk Krzysztofa Stefanowskiego.

Ppłk Grzegorz Muzyczuk pracuje w służbie więziennej od 1999 roku. W tym czasie służbę pełnił w działach ewidencji, zatrudnienia oraz ochrony i dowodzenia, szefował też w dziale ochrony, od 2013 roku realizował zadania specjalisty w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Lublinie, a lipca 2017 roku był zastępcą dyrektora ZK w Opolu Lubelskim.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe