Zamość: Uczennice Ekonomika docenione w ogólnopolskim konkursie

  • 17.06.2019, 14:09
  • ak
Zamość: Uczennice Ekonomika docenione w ogólnopolskim konkursie Praca Wiktorii Ćmiel.
Wiktoria Ćmiel zajęła szóste miejsce, a jej koleżanka Julia Kryłowicz zdobyła wyróżnienie. Drugoklasistki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu zostały docenione przez jury ogólnopolskiego konkursu, którego organizatorem był Credit Agricole Bank Polska S.A.

Konkursowe zadanie polegało na zaprojektowaniu grafiki karty płatniczej. Praca miała być realizacją zadania, które brzmiało: „Zaprojektuj kartę dla Ciebie i Twojej ekipy”. 

Uczennice Ekonomika, kształcące się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej pracowały pod kierunkiem Kingi Nowickiej i wypadły bardzo dobrze. Wiktoria Ćmiel zajęła 6 miejsce i w nagrodę otrzymała Apple iPad 128GB, a Julia Kryłowicz została laureatką wyróżnienia i odebrała głośnik JBL Flip 3 Black Edition.

ak

Zdjęcia (1)

Praca Julii Kryłowicz.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe