Tomaszów Lubelski: Bibliotekarze świętowali

  • 16.06.2019, 06:23
  • ak
Tomaszów Lubelski: Bibliotekarze świętowali Fot. MBP Tomaszów Lubelski
Już tradycyjnie na początku czerwca w Tomaszowie Lubelskim został zorganizowany Powiatowy Dzień Bibliotek. Uroczystość stała się okazją do spotkania bibliotekarzy, pracowników i emerytów z książnic z miasta i okolic. Wszystkich witał Jacek Pawłucki, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego.

Podczas obchodów życzenia i podziękowania bibliotekarzom złożyli: dr Grzegorz Figiel, zastępca dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, Wojciech Żukowski, burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Jarosław Korzeń, wicestarosta tomaszowski, Andrzej Adamek, wójt gminy Bełżec, Jacek Wiśniewski, wójt gminy Krynice oraz Joanna Kowalczuk, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu. 

Po okolicznościowych wystąpieniach specjalne podziękowania za wzorową współpracę z tomaszowską MBP odebrali: Katarzyna Dziura, kierownik GOK w Jarczowie, Joanna Kowalczuk,  dyrektor GOK w Suścu, Dariusz Krech, dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury, Leszek Trześniowski, dyrektor GOK w Łaszczowie oraz Wojciech Dziedzic, redaktor „Rewizji Tomaszowskich”.

Specjalne statuetki zostały również przekazane bibliotekarzom z całego powiatu.

ak

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
CZYTELNIK
CZYTELNIK 17.06.2019, 07:39
MBP w Tomaszowie, to najlepsza biblioteka w województwie! Gratulacje!

Pozostałe