Akrobacje ERKI coraz częstsze

  • 12.06.2019, 08:30
  • tomt
Akrobacje ERKI coraz częstsze
Na ten klub warto zwrócić baczniejszą uwagę. Zawodnicy z ERKI Miączyn/Zamość są bowiem coraz bardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

W minionych dwóch tygodniach podopieczni Ernesta Gduli rywalizowali w zawodach na własnym podwórku oraz gościnnie w Kielcach i w Warszawie.

 – 8 czerwca dzięki wsparciu starostwa zamojskiego zorganizowaliśmy w Zamościu V Zawody Akrobatyczne pod hasłem "Akcja Akrobacja!". Pomogły nam też Cukiernia TIMM, kręgielnia Balaboom oraz Strefa Wysokich Lotów z Lublina, za co bardzo dziękujemy. W imprezie wzięło udział ponad 100 dzieci, które rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych – mówi trener akrobatów Ernest Gdula.

Oprócz tego liczna publiczność mogła pooglądać układy grup zaawansowanych na ścieżce, układy taneczne oraz układy ze wstążką. Młodzi akrobaci za wiele odpoczynku nie mieli, ponieważ już w niedzielę zaprezentowali swe niemałe umiejętności w czasie Festiwalu Sportu "Dla Rodziny" zorganizowanego przez Padwę Zamość.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe