Tomaszów Lubelski: Wokalny sukces uczniów Bartosza

  • 10.06.2019, 15:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Wokalny sukces uczniów Bartosza Fot. pixabay.com
Uczestników finału było 40. Wybrano ich z całej Polski, w drodze eliminacji. Tym większy więc sukces licealistów z Tomaszowa Lubelskiego, którzy podczas VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi zdobyli trzecią nagrodę.

Drugoklasiści Bartłomiej Drabik (wokal) i Jakub Kaczkowski (akompaniament) mogą być z siebie dumni. Podczas festiwalu w Łodzi znaleźli się w gronie 40 wykonawców z całego kraju. Spodobali się jury na tyle, że zakwalifikowali się do koncertu finałowego< w którym wzięło udział 13 osób. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że uczniowie Bartosza zajęli znakomite trzecie miejsce.

Obaj uczniowie są członkami szkolnych zespołów Bartosz Band i The One, którymi opiekuje się Katarzyna Ważna.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe