Krasnobród: Przedszkolaki recytowały aż miło

  • 07.06.2019, 09:06
  • red
Krasnobród: Przedszkolaki recytowały aż miło Fot. KDK
Takie imprezy to jest to! Dzieci wystąpiły na wielkiej scenie, otrzymały zasłużone brawa, a na koniec upominki. Co ważne, nagrody były dla wszystkich.

 Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaka odbył się w dwóch odsłonach. We wtorek, 4 czerwca w Krasnobrodzkim Domu Kultury prezentowały się dzieci starsze, a w czwartek (6 czerwca) jurorzy odwiedzili maluszki w przedszkolach. W sumie do wysłuchania były prezentacje blisko 190 dzieci!

We wtorek w sali widowiskowej KDK występowały "Biedronki", "Słoneczka", "Pszczółki" i inne grupy przedszkolaków oraz uczniów klas zerowych z Kaczórek, Krasnobrodu i Majdanu Wielkiego. 

 

 

red

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe