Policjant z Biłgoraja zginął w wypadku. Dzisiaj odbył się pogrzeb (ZDJĘCIA)

  • 02.06.2019, 20:35
  • red.
Policjant z Biłgoraja zginął w wypadku. Dzisiaj odbył się pogrzeb (ZDJĘCIA) Fot. KWP Lublin
Na cmentarzu parafialnym w Łukowej został dzisiaj (2 czerwca) pochowany sierż. szt. Tomasz Iwaniec, policjant wydziału prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, który w zeszłym tygodniu zginął w wypadku drogowym, gdy jechał do służby. W uroczystościach żałobnych wziął m.in. udział zastępca komendanta głównego policji, szef policjantów na Lubelszczyźnie i komendant powiatowy z Biłgoraja. Zmarłego funkcjonariusza żegnali też jego najbliżsi, przyjaciele i koledzy z policji.

Nabożeństwo pogrzebowe odprawione zostało w hościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łukowej. Uroczystość odbyła się zgodnie z policyjnym ceremoniałem w asyście Kompanii Honorowej KWP w Lublinie i dźwiękach Orkiestry  Reprezentacyjnej Policji.

W ostatniej drodze towarzyszyła sierż. szt. Tomaszowi Iwańcowi pogrążona w bólu rodzina, przyjaciele, koledzy i koleżanki z pracy. W uroczystości uczestniczyli również zastępca komendanta głównego policji mł. insp. Tomasz Szymański, komendant wojewódzki Policji insp. Robert Szewc, komendant powiatowy w Biłgoraju podinsp. Marek Jamroz wraz z zastępcą mł. insp. Ryszardem Smoluchem.

Podczas uroczystości pogrzebowych na parafialnym cmentarzu kompania reprezentacyjna oddała salwę honorową, a koledzy pożegnali Tomasza Iwańca, oddając mu hołd sygnałami radiowozów.

"Nasz Kolega śp. Tomasz Iwaniec został odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz awansowany pośmiertnie przez Komendanta Głównego Policji na stopień sierżanta sztabowego" – czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Tomasz Iwaniec zginął w wypadku drogowym w miniony czwartek. Jechał na służbę (pisaliśmy o tym TUTAJ).

red.

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TT
TT 03.06.2019, 18:14
Kiedy beatyfikacja?
aa
aa 03.06.2019, 18:36
zachowanie żałosne i prostackie
fazie
fazie 12.06.2019, 14:25
Dlaczego? W tym klęczącym przed Watykanem kraju nie takie rzeczy są możliwe.
Anonim
Anonim 03.06.2019, 17:54
Wyrazy współczucia dla rodziny. Pokój Twojej duszy Tomek.
Jan
Jan 03.06.2019, 14:40
Jakie to piękne, typowo polskie. Zginął tragicznie człowiek. Nie na służbie, tylko w drodze do pracy, formacja zorganizowała mu pogrzeb z honorami, jak bohaterowi a malkontenci niezadowoleni. To dość żałosne.
A?
A? 03.06.2019, 14:13
Człowiek młody oddany pracy, służbie, rodzinie, życzliwy, sportowiec, zawsze uśmiechnięty, wspaniały syn / przełożeni o tym zapomnieli/ szkoda, że zasłużył na awans dopiero po śmierci. Obecność tak tłumnie zebranych ludzi świadczy o szacunku do niego, rodziców, żony z dziećmi. Kolegom policjantom też Tomek byłby wdzięczyny za tak liczne przybycie i piękne pożegnanie / patrzył na nas z babcią z góry/.
Rrr
Rrr 03.06.2019, 11:48
Wy się lepiej zapytajcie co się stało z wideorejestarorem z drugiego auta bo słuch po nim zaginął
Tert
Tert 03.06.2019, 11:31
Policjant miał 12 lat służby i 2 gr zaszeregowania, całe lubelskie. Na miejscu tych komendant ów to bym się spalił ze wstydu. Widać że facet nie miał pleców. Szkoda go.
X
X 03.06.2019, 10:18
SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA :ZNAJOMOŚCI I DONOSZENIE TAKICH TEN POLICJANT PEWNIW NIE MIAŁ
?//
?// 03.06.2019, 09:48
a ten z Sitańca ? Przecież wracał ze "służby"
Mietek
Mietek 03.06.2019, 08:43
O ile mi wiadomo awanse w policji wynikają z czasu służby przedterminowe bywają za jakieś szczególne osiągnięcia. Może ten policjant takich nie miał? Ale oczywiście szkoda człowieka. I żal, że nie żyje. Dobrze, że ktoś pomyślał, aby go godnie pożegnać skoro zginął w drodze na służbę
PRAWDA
PRAWDA 03.06.2019, 07:53
dokładnie Panowie komendanci zrobili sobie spęd oficerów awans pośmiertny a jak starał się o ten awans za życia to pan komendant nie dostrzegał zasług bo awanse tylko dla zaufanych
WSTYD
NIKT
NIKT 02.06.2019, 23:20
najbardziej przykra jest ta "otoczka"... spend oficerów...awanse.... Jedno jest pewne, za życia na MEDAL nigdy by nie zasłużył. WSTYD PANOWIE KOMENDANCI. Po raz kolejny trzeba przegrać ze śmiercią byście dostrzegli kogoś takiego jak sierżant....posterunkowy itd... ODPOCZYWAJ W POKOJU TOMEK

Pozostałe