Tomaszów Lubelski: Słodka zbiórka dla pana Jurka w SP nr 2 (ZDJĘCIA)

  • 31.05.2019, 12:06
  • ak
Tomaszów Lubelski: Słodka zbiórka dla pana Jurka w SP nr 2 (ZDJĘCIA) Fot. SP nr 2 Tomaszów Lubelski
Dokładnie 1734 złotych i 87 groszy zebrano podczas kiermaszu ciast, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Akcja pod hasłem "Zbiórka dla pana Jurka" została zorganizowana, by pomóc w zgromadzeniu funduszy niezbędnych do leczenia tomaszowskiego nauczyciela i trenera Jerzego Senejki.

O chorobie pedagoga i akcja organizowanych, by mu pomóc, pisaliśmy na łamach Kroniki Tygodnia wielokrotnie, m.in. TUTAJ >>> ZRZUTKA DLA JERZEGO SENEJKI.

Przypomnijmy, że walka o życie zaczęła się dla Jerzego Senejko we wrześniu 2018 roku. Wówczas pojawiły się pierwsze, bardzo intensywne i nawracające ataki padaczki. W grudniu trener przeszedł operację guza mózgu w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ulicy Szaserów w Warszawie. Diagnoza była poważna: glejak wielopostaciowy IV stopnia. Tomaszowianin przeszedł 6-tygodniową radio- i chemioterapię. Wkrótce okazało się, że metody leczenia w Polsce są ograniczone i ratunku należy szukać za granicą. 

– Chcę wykorzystać każdy sposób walki, tak aby nie dopuścić do wznowy guza. Planuję podjęcie leczenia immunologicznego na terenie Niemiec w Medicolonia Clinic w Kolonii. Terapia składa się z trzech etapów, trwających po 4 tygodnie. Koszty nowoczesnego leczenia są bardzo wysokie, dlatego proszę Państwa o pomoc. Za każda wpłatę będę wdzięczny z całego serca – apeluje na portalu zrzutka.pl Jerzy Senejko.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe