Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku

  • 27.05.2019, 18:22
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku
Czekaliście na ten moment tydzień i doczekaliście się. Od wtorku w całym regionie do kupienia będzie nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Będzie bardzo ciekawe. O czym piszemy?

>>>> Od dawna nie zanotowano w naszym regionie aż tylu zachorowań na sepsę w jednym miesiącu. W maju z tego powodu zmarły dwie mieszkanki powiatu zamojskiego.

>>>> Niedzielne wybory europarlamentarne dały zdecydowane zwycięstwo partii Jarosława Kaczyńskiego. A jak głosowały poszczególne powiaty naszego regionu?

>>>> Sprawca śmiertelnego wypadku w Warszawie, w którym zginęli dwaj młodzi mieszkańcy naszego regionu ma już zarzuty. Ale do winy się nie przyznał...

>>>> Ogromna kałuża denerwuje mieszkańców kilku bloków os. Wojska Polskiego. Jest szansa, że za jakiś czas miasto się z nią upora. Czy ktoś tym ludziom w końcu pomoże?

>>>> Oświata w gminie Tyszowce co roku kosztuje coraz więcej. Radni mają sposób, jak temu zaradzić.

>>>> Od pięciu lat mieszkańcy Gozdowa, Podhorzec i innych miejscowości czekają na remont drogi. I mają tego już naprawdę dość.

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" tym razem przedstawiamy historię ul. Partyzantów. Jest arcyciekawa!

>>>> Poznacie kilka zakochanych par spośród wielu, które już zgłosiły się do naszego konkursu i będą walczyć o złote obrączki.

>>>> Mateusz Olszak przywitał i pożegnał się z Ładą Biłgoraj bramkami, które dały Hetmanowi derbowe zwycięstwo 2:0 (1:0). U nas obszerna relacja z tego spotkania.

 

To jedynie niewielka część tematów z tego numeru znacznie więcej w papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe