Gm. Tomaszów Lubelski: Dzieciaki śpiewały przepięknie (ZDJĘCIA, WYNIKI)

  • 26.05.2019, 09:06
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Dzieciaki śpiewały przepięknie (ZDJĘCIA, WYNIKI) Fot. GOK Podhorce
Ponad 40 występów obejrzeli i ocenili jurorzy II Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach wspólnie ze Szkołą Podstawową w Łaszczówce zorganizował w czwartek, 23 maja.

Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w kilku kategoriach wiekowych. Na scenie w świetlicy w Łaszczówce o uznanie komisji konkursowej walczyły przedszkolaki oraz młodsi i starsi uczniowie.

Wśród śpiewających solistów w wieku 5-8 lat pierwszą nagrodę zdobyła Julia Dobiak, a kolejne: Karolina Kowalska i Maryla Lebieda. Wśród dzieci w wieku 9-11 lat wygrała Amelia Puchalska, przed Zuzanną Śledź i Martyną Chomą. W tej kategorii wyróżnienia otrzymały: Sandra Leśna i Sylwia Kielar. Wśród najstarszych wokalistów (12-15 lat) pierwsze miejsce zajęła Kinga Kozyra, a na pozostałych znalazły się: Wiktoria Wajda i Martyna Kamińska. Na wyróżnienie zasłużył Kamil Bednarz.

Oddzielnie oceniane były duety i grupy. Wśród przedszkolaków wygrała grupa wokalno-teatralna z Sabaudii, a wyróżnienia otrzymał duet Milena Łuczak i Lena Bucior oraz trio: Emilia Jasiówka, Wiktor Kurzępa i Wojciech Krawczyk. Wśród starszym pierwszą nagrodę otrzymały: Martyna Gardyjas i Milena Czapla, a drugą Oliwia Gardyjas i Elżbieta Piasecka. Laureatki wyróżnień w tej kategorii to: Magdalena Szykuła i Milena Putkowska, Weronika Głowacka i Aleksandra Ostrowska oraz Aleksandra Grzyb i Karolina Wróbel.

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe