Krynice: Malarstwo Stefanii Wójcik - wystawa w GOK

  • 20.05.2019, 08:00
  • ak
Krynice: Malarstwo Stefanii Wójcik - wystawa w GOK Fot. GOK Krynice
Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach zaprasza na wystawę malarstwa Stefanii Wójcik.

Mieszkająca w Janowie Lubelskim artystka najczęściej maluje bukiety oraz pejzaże. Takie też dzieła wystawiane są w krynickim GOK.

Stefania Wójcik jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Studiowała na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest nauczycielem dyplomowanym. We współpracy z Janowskim Ośrodkiem Kultury organizowała w przeszłości warsztaty dla nauczycieli i uczniów, prowadziła także zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, a od 16 lat jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków.

Na koncie ma też wiele indywidualnych sukcesów. Była nagradzana i wyróżniana w konkursach. Chętnie bierze udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jej prace znajdują się w prywatnych nie tylko w Polsce, ale np. w Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych.

W Krynicach jej prace można oglądać przez kilka najbliższych tygodni. 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe