Zamość: Najlepsi mali recytatorzy

  • 16.05.2019, 14:00
  • ak
Zamość: Najlepsi mali recytatorzy Fot. MDK Zamość
Już wiadomo, kto będzie reprezentował powiat zamojski w wojewódzkim etapie 38. Małego Konkursu Recytatorskiego. Najlepszych wyłoniono podczas eliminacji, które w środę, 15 maja odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie szkół podstawowych z powiatu. Ich prezentacje oceniało jury, w którym zasiedli: Aleksandra Baranowicz, Ewa Krupa i Piotr Johaniuk. Komisja wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych.

W grupie uczniów klas I-III do kolejnego etapu konkursu przeszły: Antonina Działa ze Szkoły Podstawowej w Krasnobrodzie oraz Liwia Chmielewska z SP w Żdanowie. Wśród starszych (klasy IV-VI) najlepiej zaprezentowały się: Maja Cios z SP w Krasnobrodzie i Magdalena Ciszewska z SP nr 6 w Zamościu.

 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe