Tomaszów Lubelski: Uczniowie ZS nr 4 w czołówce regionalnego konkursu

  • 16.05.2019, 12:12
  • ak
Tomaszów Lubelski: Uczniowie ZS nr 4 w czołówce regionalnego konkursu Fot. ZS nr 4 Tomaszów Lubelski
Bardzo dobrze wypadli uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim podczas regionalnego etapu XIII Lubelskiego Międzyszkolnego Konkursu Zawodowego "Rok przed dyplomem". Odbył się on 10 maja w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie.

Do rywalizacji przystąpiło w tym roku 237 uczniów klas technicznych z 25 szkół województwa lubelskiego. Konkurowali ze sobą w kilku kategoriach. W ścisłej czołówce znalazło się kilkoro reprezentantów ZS nr 4.

W grupie techników pojazdów samochodowych na uczniów z Tomaszowa nie było mocnych. Miejsca na podium zajęli kolejno: Patryk Korkosz, Mateusz Bryk i Krystian Ciołko. Ich szkolni koledzy zdominowali też kategorię techników mechaników. Kacper Dziuba zajął pierwsze miejsce, a Dawid Kita był drugi. Wśród techników logistyków drugie miejsce zajęła Agnieszka Wiatrzyk. Na takiej samej pozycji w kategorii elektryków znalazł się Paweł Gajda.

Honorowy patronat nad konkursem sprawowali Marszałek Województwa Lubelskiego, Kurator Oświaty w Lublinie, Prezydent Miasta Lublin, Rektor Politechniki Lubelskiej oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne. 

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe