Zamość: Dzień Motoryzacji w Mechaniku już w piątek

  • 18.05.2019, 10:08
  • ak
Zamość: Dzień Motoryzacji w Mechaniku już w piątek Fot. Bartłomiej Wojnarowski/Archiwum
Bardzo atrakcyjnie, jak zresztą co roku, zapowiada się Dzień Motoryzacji organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu. Tegoroczna edycja imprezy została zaplanowana na piątek, 24 marca. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest redakcja Kroniki Tygodnia.

Dzień Motoryzacji w szkole przy ul. Szczebrzeskiej 41 w Zamościu zacznie się o godz. 10. W programie mnóstwo wydarzeń. Będzie m.in. parada motocykli i pokazy akcji służb mundurowych. Zaplanowano ponadto prezentacje aut z zamojskich salonów samochodowych. Ponadto na wystawie zaprezentowane zostaną quady, motocykle i pojazdy zabytkowe, a także specjalistyczne używane w służbach mundurowych.

Goście oklaskiwać będą pokazy jazdy ekstremalnej, spróbują swoich sił na symulatorze jazdy samochody albo wezmą udział w licznych konkursach. Dla wszystkich przygotowany zostanie poczęstunek.

A jak impreza wyglądała przed rokiem? Zobaczcie w naszej relacji: DZIEŃ MOTORYZACJI W MECHANIKU 2018 (ZDJĘCIA, FILMY)

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe