Gm. Biłgoraj: Najlepsi mali recytatorzy wybrani

  • 18.05.2019, 06:00
  • ak
Gm. Biłgoraj: Najlepsi mali recytatorzy wybrani
Już wiadomo, kto będzie reprezentował gminę Biłgoraj w powiatowym etapie Małego Konkursu Recytatorskiego. Najlepszych wyłoniono podczas eliminacji, które 8 maja odbyły się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Do konkursu przystąpiło 26 uczestników recytatorów z 11 szkół podstawowych. Ich prezentacje oceniało jury, w którym zasiadły Ewa Bordzań i Halina Ewa Olszewska. Ich zdaniem na udział w etapie powiatowym 38. Małego Konkursu Recytatorskiego zasłużyli: Ilona Jaskowska z SP w Dereźni, Wiktor Sokołowski z SP w Gromadzie i Barbara Piestrzeniewicz z SP w Starym Bidaczowie.

Laureatami wyróżnień zostali: Monika Kulik (SP Smólsko), Karolina Kowal (SP Smólsko), Paweł Stawarski (SP Korytków Duży), Marlena Wyroślak (SP Korytków Duży), Laura Rapa (SP Dereźnia) oraz Julia Wolanin (SP Korczów).

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe