Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia

  • 13.05.2019, 18:26
  • Kronika Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia
Minął tydzień i od wtorku znowu możecie kupować Kronikę Tygodnia. Jak zawsze znajdziecie u nas wiele ciekawych tematów. Jakich?

>>>> 22-letni Marcin z Majdanu Ruszowskiego i 33-letni Leszek z gm. Dołhobyczów zginęli w zeszłym tygodniu w wypadku w Warszawie. Pracowali w stolicy w służbach drogowych.

>>>> Nasi czytelnicy żalą się, że bieg ich spraw w zamojskim sądzie został wyhamowany. Postanowiliśmy to sprawdzić. Co odkryliśmy? Poważny problem.

>>>> Pacjenci z gmin Trzeszczany, Mircze i Dołhobyczów mają problemy z dostępnością do podstawowych usług medycznych. Bo na wsi jest mało lekarzy.

>>>> Co siódma ze skontrolowanych na L4 osób pracowała, zamiast się leczyć. Takie są m.in. wyniki kontroli zwolnień lekarskich przeprowadzonych przez biłgorajski ZUS.

>>>> Ostatnie obrady Rady Gminy Sitno były wyjątkowo gorące. Rodzice uczniów z Cześnik dopytywali o nowe zasady dowożenia uczniów do gminnych placówek szkolnych.

>>>> W Zamościu obchodzono 73 rocznicę odbicia więźniów miejscowego więzienia. W tym numerze obszerna relacja z niedzielnej rekonstrukcji historycznej.

>>>> Gdy na zawał w Hrubieszowie zmarł jej ukochany kapłan, świat się dla niej skończył. Nastolatka z Chełma popełniła samobójstwo.

>>>> O zaszczytny tytuł Miss KGW ubiega się kilkadziesiąt pań w trzech kategoriach. W tym numerze przedstawiamy już ostatnie kandydatki. Czekamy też na kupony z głosami.

>>>> Przy ulicy Orlicz-Dreszera rosły podobno kiedyś ozdobne oleandry, a także piękne, dostojne akacje, bzy i morwy. Jeden z mieszkańców postanowił to wykorzystać. Co zrobił?

>>>> Marsz Stop 447 przeszedł sprzed Kancelarii Premiera RP pod Ambasadę USA. Protest dotyczył amerykańskiej ustawy, nakazującej rządowi USA "monitorowanie" procesu zwrotu majątku ofiar Holokaustu. Nie zabrakło tam mieszkańców naszego regionu.

>>>> Szesnaste ligowe zwycięstwo Hetmana z rzędu stało się faktem. W starciu dwóch ekip niepokonanych wiosną drużyna Jacka Ziarkowskiego wygrała na wyjeździe z Tomasovią.

>>>> Na jakie oceny zasłużyli poszczególni gracze Padwy Zamość? Sprawdźcie wystawione przez nas cenzurki.

To tylko niewielka część tematów z najnowszego numeru. Więcej znajdziecie od wtorku w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe