Gm. Zamość: Majowa zbiórka świeżej krwi. Prezenty dla wszystkich

  • 13.05.2019, 10:03
  • ak
Gm. Zamość: Majowa zbiórka świeżej krwi. Prezenty dla wszystkich
Każdy krwiodawca otrzyma zestaw gadżetów, każdy też będzie mógł wziąć udział w losowaniu cennych nagród. W nadchodzącą niedzielę organizowana jest w gminie Zamość "Wiosenna zbiórka świeżej krwi".

Akcja honorowego krwiodawstwa odbędzie się w świetlicy wiejskiej Wychody/Wieprzec 8. Rozpocznie się o godz. 8 i potrwa mniej więcej do 14.30. Oddać krew może w tym czasie każda dorosła, zdrowa osoba.

Dla wszystkich krwiodawców, a także osób, które zdecydują się zarejestrować w bazie dawców szpiku kostnego, przygotowane zostaną zestawy drobnych upominków oraz regeneracyjne posiłki. Ponadto do wygrania będą cenne nagrody, m.in. karnety na spływy kajakowe, zestawy obiadowe, zestawy kebabowe, pizzę, zakup kwiatów, kręgle oraz vouchery klubowe.

Organizatorzy przedsięwzięcia to: samorząd gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Sołectwo Wieprzec, KGW w Zarzeczu, KGW w Wieprzcu-Wychodach, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką OSP w Lipsku.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe