Hrubieszów: Osiedle Śródmieście ma nowy zarząd i przewodniczącego

  • 10.05.2019, 14:06
  • ak
Hrubieszów: Osiedle Śródmieście ma nowy zarząd i przewodniczącego Fot. UM Hrubieszów
Już wiadomo, w jakim składzie będzie przez najbliższe pięć lat pracował zarząd os. Śródmieście w Hrubieszowie. Wyboru nowych władz dokonali mieszkańcy.

Ich głosy zdecydowały o tym, że w latach 2019-2024 funkcję przewodniczącego pełnić będzie Sławomir Kędziera. Do zarządu weszły również: Alicja Najczuk, Irena Kudiuk, Ewa Mazur i Krystyna Panasiewicz.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze na hrubieszowskim osiedlu Śródmieście odbyło się w czwartek (9 maja) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
przyszły były Hrubieszowiak
przyszły były Hrubieszowiak 11.05.2019, 20:52
hrubieszowiak Widać jak teraz wszyscy działają na rzecz polepszenia bo działa darmowe doradztwo prawne, ale nie w Hrubieszowie tylko na 2 wioskach leżących blisko siebie i nie wiadomo dlaczego w nich . I to działa na tej zasadzie ze ludzie tam siedzący nie mają z tym nic wspólnego bo ciężko cokolwiek sie dowiedzieć. Zmieniło się na lepsze z darmowego prawnika co zazwyczaj chciał coś doliczyć teraz siedzi jakaś pani jako konsultant, który może tylko pokierować. To tak zapytam po co mi konsultant, który mi powie że z tym trzeba do prawnika jak mnie nie stać na prawnika? Wyrzucanie pieniędzy w błoto na takich konsultantów. Z tego punktu na Zamojskiej zrobić może biuro pisania podań, chociaż też nie wiem czy by chciała coś napisać. Z Hrubieszowa odsyłają do Nieledwi, z NIeledwi do Trzeszczan i takie to porady prawne. Paranoja a za etat prawnika sie należy.
hrubieszowiak
hrubieszowiak 11.05.2019, 09:16
a ja wierzę że Sławek Kędziera pokaże jak nalezy dbac i walczyc, ten człowiek nie leci na diety i inne apanaże, chce autentycznie działac i zmieniac ten siermiężny świat, a nasze śródmieście wymaga zmian i to ogromnych, mysle że zmotywuje tych co trzeba do uporządkowania śródmieścia by spalonny bydunek nie straszył, by pomnik Pana Prof. Zina znalazł godne miejsce no i zabytkowy pasaż handlowy Sutki z domem czekajacym na remont od lat i ostatnio przysłaniany płachtami by nie straszył, Panie Sławku siły, wytrwałości i efektów, tego zyczę
Dorobkiewicz
Dorobkiewicz 10.05.2019, 17:17
Kraj Rad, a jakość jak dawniej. Nic sie nie zmieniło nawet nie sprawdzili poprzedników. Radzą wybierają się, tworzą komisje zeby mieć dodatkowe pieniążki. Tyle po wyborach i nie ma nic ciekawego. Sprawa nielegalnych wysypisk chyba zamieciona bo juz cicho po wyborach. Po drogach nic nie widać. Odbębnią 5 lat i będą zadowoleni ze sie dorobili.

Pozostałe