Biłgoraj: Sleeveface – Portret z książką. Wyniki konkursu w ZSZiO

  • 09.05.2019, 14:00
  • ak
Biłgoraj: Sleeveface – Portret z książką. Wyniki konkursu w ZSZiO Fot. ZSZiO Biłgoraj
Aparaty fotograficzne, albumy, power banki, ramki na zdjęcia i książki – takie nagrody przygotowano dla uczestników II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Sleeveface – Portret z książką”, który pod patronatem starosty zorganizowano w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Uczniowie biorący udział w konkursie udowodnili, że mają liczne zainteresowania, czytają książki i interesują się fotografią, a w swoich pracach świetnie te dwie pasje połączyli.

W kategorii szkół podstawowych i gimnazjów wygrała Iwona Cios ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym (opiekun Joanna Kraczek) za zdjęcie „Na cienistej plaży”. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Siembida z SP w Dąbrowicy (op. Wiesław Bożek), autorka fotografii "Naznaczona". Trzecią nagrodę odebrała Julia Bździuch z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie (op. Justyna Bździuch) za zdjęcie "Razem". Wyróżnienie otrzymała zaś Aleksandra Obara z Publicznej Szkoły Podstawowej im. KEN w Szyszkowie (op. Stanisław Domański), która zgłosiła fotografię zatytułowaną „Toksyczne uczucie”.

Wśród uczniów szkół średnich najlepsza była Gabriela Marczak z ZSZiO w Biłgoraju (op. Monika Buczek i Anna Chwedyk), która wykonała zdjęcie "Kawa czy herbata". Drugą nagrodę otrzymała Klaudia Gajos z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.Mikołaja Kopernika w Busku Zdroju (op. Iwona Kąkol), autorka fotografii „Mordercza obsesja”. Trzeci był Wojciech Pachuta, uczeń Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju (op. Katarzyna Kowalska - Bazan) za zdjęcie „Pamięć(nie)absolutna”. Laureatką wyróżnienia została Izabela Grzywna z ZSZiO za zdjęcie zatytułowane "Gra".

Nagrody dla uczestników fundowali biłgorajski starosta Andrzej Szarlip i burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe