Chłopcy malowani w Mundurówce

  • 09.05.2019, 06:00
  • bw
Chłopcy malowani w Mundurówce
Natalia Kolano z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu wygrała VII Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej "Chłopcy Malowani", zorganizowany 30 kwietnia przez Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych oraz Klub Batalionowy w Zamościu.

W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło ponad 100 młodych artystów. 

Decyzją jurorów zwyciężyła Natalia Kolano z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu. II miejsce przyznano Wiktorii Psiuk z Klubu Batalionowego w Zamościu, a III Julii Fijałkowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim. 

Ponadto jury zdecydowało o przyznaniu wyróżnień. Otrzymali je m.in.: Maja Skóra Natalia Kukułowicz oraz: Daria Winncika, Karolina Całka, Maria Majkut, Zofia Jaszczak i klasa I A z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.

Nagrody specjalnie ufundowali także sponsorzy i patroni konkursu. Z rąk posła Sławomira Zawiślaka nagrodę otrzymał zespół Złota Piątka z SP nr 5 w Krasnymstawie. Komendant Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu – st. bryg. Jacek Sobczyński przyznał nagrodę Martynie Wnuk z SP nr 7 w Zamościu. Nagrodę specjalną Komendanta WKU w Zamościu ppłka Wojciecha Witka otrzymali Natalia Paweł Stanieccy z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu. Kierownik Klubu Batalionowego w Zamościu Agnieszka Biernacka przyznała nagrodę Natalii Hubali z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu. 

bw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe