Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa

  • 06.05.2019, 18:01
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa
To będzie wyjątkowe, pomajówkowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jak co tydzień znajdziecie w nim najświeższe informacje z całego regionu, ale również specjalny dodatek "Magazyn Kroniki Tygodnia" pełen dużych, ważnych artykułów poświęconych ludziom i historii naszego regionu.

>>>> Było mnóstwo nauki, nieprzespane noce i wiele godzin stresu. Tak wyglądało ostatnie życie maturzystów. W poniedziałek 6 maja rozpoczęły się egzaminy dojrzałości. Jak poszło? Mamy pierwsze opinie uczniów i nauczycieli.

>>>> Jan Zderkiewicz z Hrubieszowa ma 73 lata, ale witalności, wigoru i niezwykłego apetytu na aktywne życie jest w nim więcej niż w wielu młodzieńcach. Poznajcie tego niezwykłego człowieka.

>>>> W miejscu, gdzie dzisiaj istnieje popularna ulica Akademicka, w 1580 r. funkcjonował duży, niezabudowany plac. Nazywano go Zamkowym, a od XIX w. – placem Parad. Co się tam działo?

>>>> 18-latek skrzywdził swojego brata. Molestował seksualnie 8-latka. Niebawem rusza proces w tej bulwersującej sprawie.

>>>> Remont ulicy Okrzei w Zamościu trwa już wiele miesięcy i... potrwa do końca października. Niektórzy już tracą cierpliwość, a najbardziej uciążliwe dla kierowców prace zaplanowano w najbliższych dwóch miesiącach. 

>>>> Radni powiatu zamojskiego przegłosowali uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Domu Dziecka nr 2 w Zwierzyńcu, bo stwierdzili, iż "zachodzi taka potrzeba". Czy już nic nie da się zrobić?

>>>> Pogoda nie była najlepsza, ale większość majówkowych imprez doszła do skutku. W tym wydaniu Kroniki Tygodnia znajdziecie aż dwie strony relacji zarówno z uroczystości patriotycznych, jak i wydarzeń rozrywkowych.

>>>> Mieszkańcy Płoskiego (gmina Zamość) boją się o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci. Kłopotem są pędzące w tej miejscowości samochody.  Są pomysły, by temu zaradzić. Ale czy się uda?

>>>>Jak co tydzień piszemy o wszystkich ważnych wydarzeniach sportowych w regionie.

To jedynie niewielka część tematów z najnowszego numeru. Wszystkie znajdziecie tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ilon
ilon 07.05.2019, 07:08
Widać jaki poziom mają gazeciarze . Coraz gorzej ,prawie dziadostwo , pisać ,czytać nie za bardzo .
Czytenik
Czytenik 06.05.2019, 19:35
Droga Redakcjo! Tytuly czasopism piszemy w jezyku polskim z dużych liter. Powinno być napisane " Nowa Kronika Tygodnia......
" a nie " Nowa Kronika tygodnia......."
redakcja
redakcja 07.05.2019, 05:17
Ależ oczywiście, że masz rację nasz drogi Czytelniku. Dziękujemy Ci za czujność. Przepraszamy za jej brak z naszej strony :)
mk
mk 06.05.2019, 22:54
już? czujesz się lepszy?

Pozostałe